10722.
Beendet 462. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
108,40 EUR, 125,00 USD
de Varinkov (Comtesse de Varinkov?) jelzéssel XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Virágok. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 31,5x63,5 cm.