1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Radó Vilmos: Újváry Miklós a magyar Robinson. Bp., én., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.