1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György 9 oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon, 69+1 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borÃtóval. Számozatlan példány.