Confrontation. The fantasy skirmish game for 28mm miniatures. Editoral and artistic director: Jean Bey. Editor: Sébastien Célerin. Monteruil-sous-Bois, 2005, Rackham. Paul Bonner, Édouard Guilton, John Howe, Florent Maudoux and Paolo Parente illusztrációival. Angol nyelven. Third edition. Kiadói papírkötés. Confrontation terepasztalos stratégiai fantazy játék (miniature wargame) szabálykönyve.
Huxley, Aldous: Szép új világ. Ford.: Szinnai Tivadar. Bp., [1934], Pantheon, 256 p. Első magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, laza fűzéssel, de egyébként jó állapotban.