19191.
Beendet 462. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
1960-1961 Magyar Sakkélet folyóirat két teljes évfolyama (10-11. évf., 1-12. sz.) egybekötve, félvászon-kötésben