Schoener Rajnold: Róma. 290 eredeti rajzzal. Ford. Yartin József. Bp. ... https://www.darabanth.com/de/462-Fernauktion/462.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~2000046/Schoener-Rajnold-Roma-290-eredeti-rajzzal-Ford-Yartin-Jozsef-Bp-1898-Athenaeum-III-287~II3111493
3111493
19020
462
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Schoener Rajnold: Róma. 290 eredeti rajzzal. Ford. Yartin József. Bp. (1898.) Athenaeum. III, 287 l. Gazdag képanyaggal illusztrált. Díszes, dúsan aranyozott kiadói egészvászon-kötésben,kopott borítóval, enyhén foltos lapokkal
: nagy_andras