19000.
Beendet 462. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
40 000 HUF
108,40 EUR, 125,00 USD
Roth, Abraham / Fellenberg, Edmund von: Doldenhorn and Weiße Frau. Zum ersten Mal erstiegen und geschildert. Coblenz, 1863. Karl Baedeker, 86p + 13 T litográfiák, közötte kihajtható térkép. Aranyozott korabeli egészvászon kötésben, A borító és alapok aljén sérülés, penészfolt. nagyon ritka, korai Baedekker!