Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Magyar városok. Az előszót és bevezetőket írták: Szendy Károly, Lukács György, Ember Géza, Révay István, Kramer Gyula. Vármegyei Szociográfiák XIV. Bp., 1941, Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala (Globus-ny.), 452 p.+ 1 (duplaoldalas, színes) t. + 672 (Személyi adattár, háromhasábos számozás) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé fakó, kopott gerinccel, részben laza fűzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert