Dr. Gáspár Artúr: Dinasztiánk a haza védelmében 1914-1915. Bp., 1915, ... https://www.darabanth.com/de/462-Fernauktion/462.0/Bucher/Bucher-Militaria~2000048/Dr-Gaspar-Artur-Dinasztiank-a-haza-vedelmeben-1914-1915-Bp-1915-Athenaeum-221-2-p-22-t~II3110637
3110637
19645
462
Books: Military
Rufpreis:
9 000 HUF 24,39 EUR , 28,13 USD
Beschreibung: Dr. Gáspár Artúr: Dinasztiánk a haza védelmében 1914-1915. Bp., 1915, Athenaeum. 221 [2] p. 22 t. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerinc sérült, első tábla kijár, intézményi bélyegzővel. DEDIKÁLT példány!
: nagy_andras