Vojtech Kubasta: Mind itt vagytok, gyerekek? (Térbeli mesekönyv). Ford.: Tótfalusi István. Bp., 1973, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, egy-két helyen kissé sérült.