Szabóné Nogáll Janka: Elvira kisasszony és más elbeszélések fiatal leányok számára. Bp., é.n. (cca 1905-1910), Magyar Kereskedelmi Közlöny, 118+(10) p. Második kiadás. Oldalszámozáson belül egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, néhány kis folttal, belül nagyrészt jó állapotban.