Bücher: Judaica Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3106490
20482
462
Books: Judaica
Abádi Ervin: A csodák 6 napja. (DEDIKÁLT). Tel-Aviv, 1967, szerzői kiadás, 224 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött papírkötésben, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. A szerző, Abádi Ervin (Aharón Abádi) (1918-1979) író, szerkesztő, grafikus által DEDIKÁLT példány. 3112512
20483
462
Books: Judaica
Doré: The Bible in pictures. Gustave Dore. Angol - héber kétnyelvű. Zsidó Biblia, 125 képet tartalmazó könyv. Tel Aviv. ca 1950. Aranyozott dombornyomott egészbőr kötésben 3080213
20484
462
Books: Judaica
2796987
20485
462
Books: Judaica
Dehn & Söhne: Lightning protection guide. Revised 2nd edition. Neumarkt. 2012. 328p. Kiadói vászonkötésben, sok képpel. Villámvédelmi szakkönyv angol nyelven.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF