Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Rabbi Slomo Ganzfried: A Sulchan Aruch kivonata. A szöveg mellett közölt magyar fordítással. II. köt.: A sabbosz és ünnepek szabályai. Ford. és kiad.: Singer Leó főrabbi Várpalotán. [Borítón: Kicur Sulchan Aruch: Szombat és ünnepi törvények.] Bp., én. (5695-5698), Schlesinger Jos, 411-831 p. Korabeli egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a 830-831. oldalak között sérült kötéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras