Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

A magyar hadviselt zsidók aranyalbuma. Az 1914-1918-as világháború emlékére. Szerk. Hegedüs Márton. Bp., 1940, Hungária-ny. 456 p+72 t. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval. Előzéklapon firkákkal. fűzés laza, elvált.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras