Kempelen Béla: Magyar nemes családok. I., II,; VI.; VII.; VIII. kötetek. Bp. 1914. Kiadói aranyozott Gottermayer egészvászon kötésekben. Egységes állapotú könyvek, kisebb kopásokkal .