Varga Vera: Róth Miksa művészete. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvász... https://www.darabanth.com/de/462-Fernauktion/462.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000042/Varga-Vera-Roth-Miksa-muveszete-Bp-1993-Helikon-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-papir~II3085338
3085338
19822
462
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Varga Vera: Róth Miksa művészete. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
: karap_norbert