Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Csoda Album. Szerk.: Szini Gyula. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor-ny., 131 p.+ 12 (műmellékletek, a képek előtt feliratozott hártyapapírral) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas, színes, szecessziós rajzzal és könyvdísszel illusztrált. Kiadói szecessziós, dúsan aranyozott, festett, dombornyomott kiadói egészvászon-kötés, gerinc sérült, egy lap szélén apró beszakadások

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras