Militaria

Zahl der Lose: 60

1916 Első világháborús tábori postai levelezőlap a Központi Hatalmak uralkodóival: V. Mehmed, I. Ferdinánd, II. Vilmos, I. Ferenc József / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military field postcard, Viribus Unitis and Central Powers propaganda: Mehmed V, Ferdinand I of Bulgaria, Wilhelm II, Franz Joseph I of Austria (kis szakadások / small tears)
43266.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 200 HUF

1914 Herzlichen Neujahrsgruß / WWI German and Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard with New Year greeting, coats of arms, Viribus Unitis propaganda. B.K.W.I. 3158-3.
43267.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 200 HUF

Lovasságunk rohama egy elrejtett orosz üteg ellen / Österreichische Kavallerie erstürmt eine verdeckte russische Batterie / WWI K.u.K. (Austro-Hungarian) military art postcard. Postkartenverlag Brüder Kohn Wien I. (B.K.W.I.) Nr. 165. s: Ranzenhofer (EK)
43268.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

Kriegsbildkarte Nr. 23. Die Belagerung von Przemysl, Anfang Oktober 1914: Die russischen Angriffe an die Außenforts der Festung werden von unserer Festungsartillerie und vorgeschobenen Besatzungstruppe unter ungeheuer schweren Verlusten für den Feind zurückgeschlagen. Kriegshilfsbüro / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard. The Siege of Przemysl, early October 1914: The Russian attacks on the fort's outer walls are being repulsed by our fortress artillery and advanced occupation force, with tremendous losses for the enemy s: M. Ledeli (fl)
43269.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 200 HUF

1916 6. Juli 1915. 4. Baon. des Inf.-Rgts. Nr. 53. im Kampfe am Krn. Offizielle Karte für Rotes Kreuz, Kriegsfürsorgeamt, Kriegshilfsbüro Nr. 289. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard s: K. Fahringer (felületi sérülés / surface damage)
43270.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 200 HUF

Emlék aza 1914/15 világháborúról. Az osztrák-magyar csapatok győzelme Czenstochau-nál. Kiadja Konrád János csász. és kir. udvariszállító No. 155. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, victory at Czestochowa (EK)
43271.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 200 HUF

1916 Kozákhalál Máramarosban. A m. kir. honvédelmi minisztérium hadsegélyező hivatala kiadása / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, support fund s: Juszkó (EK)
43272.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 200 HUF

An der Jasiolda / WWI German military art postcard, hand painted s: Schellmann
43273.
T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF

1914-1915 Magyarország felajánlása Jézus szívének. Apostol nyomda rt. kiadása (fl)
43274.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 400 HUF

1915 Királyért és Hazáért! A Vörös Kereszt Egylet dunaparti betegnyugvó állomásának tulajdona / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Red Cross propaganda, support fund s: Földes (Rb)
43275.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 000 HUF

Katonák a laktanyában / military barracks, group of soldiers. photo (EK)
43276.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

Nemzeti Áldozatkészség Szobor segélylap / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military charity fund, golden Emb. (EK)
43277.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF