Tétel

Katalognummer:

11732.
Beendet 461. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD

Beschreibung:

Szeladon mázas sárkánymintás dísztál. Kína, XX. sz. eleje, jelzett, domború sárkánymintával díszített, barna mázas szegélyezéssel, hibátlan, d: 24 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras