Mieczyslaw Naruszewicz iparművész: Ülő róka figura. cca 1955/60, lengy... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1500001/Mieczyslaw-Naruszewicz-iparmuvesz-Ulo-roka-figura-cca-195560-lengyel-kezzel-festett-porcelan-~II3100095
3100095
11956
461
Beschreibung: Mieczyslaw Naruszewicz iparművész: Ülő róka figura. cca 1955/60, lengyel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, m: 14 cm
: nagy_andras