Tétel

Katalognummer:

11682.
Beendet 461. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

Meissen 10 darabos szervírozó szett, tálak, kínálók, jelzett, sérülésekkel, d: 19,5-24 cm, 21x21 cm alatt

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras