Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, jelzett... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1500001/Drasche-Kispest-galamb-eteto-leany-kezzel-festett-porcelan-jelzett-serult-m-14-cm~II3019739
3019739
11795
461
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, jelzett, sérült, m:14 cm