Antik kínai porcelán tégely. Kívül és belsejében is gésa alakokkal fes... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1500001/Antik-kinai-porcelan-tegely-Kivul-es-belsejeben-is-gesa-alakokkal-festett-fem-szereleke-filigran~II3099080
3099080
11773
461
Rufpreis:
8 000 HUF 21,68 EUR , 25,00 USD
Beschreibung: Antik kínai porcelán tégely. Kívül és belsejében is gésa alakokkal festett, fém szereléke filigrán pillangó- és sárkánymintával díszített. Jelzett, kis kopással, d: 8,5 cm
: nagy_andras