Tétel

Katalognummer:

11700.
Beendet 461. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

24 000 HUF
65,04 EUR, 75,00 USD

Beschreibung:

Angelo Minghetti (1822-1885): Nyolcszögletű tintatartó. Fajansz, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel. Olaszország. XIX. sz. 19x19x13 cm / Angelo Minghetti (1822-1885): Octagonal inkwell. Italy 19th century Earthenware, hand painted, marked, with damages.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras