Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3089417
31515
461
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1968. "KMP 1918-1968" bronz emlékérem (59mm) bakelit talapzaton (91x131mm), kopottas dísztokban T:AU 3077236
31516
461
Numismatik
1969. "Magyar Alumíniumipari Tröszt - BUÉK" Al emlékérem (40mm) T:XF 3077804
31517
461
Numismatik
1969. "Vörös katonák előre / A Magyar Tanácsköztársaság kikiáltásának 50 éves évfordulójára - Hajdúböszörmény" bronz emlékplakett (81x105mm) C:XF,VF
3089420
31518
461
Numismatik
1970. "Lenin születésének 100. évfordulója" herendi porcelán emlékérem eredeti, sérült tokban, "Herend, Hungary" gyártói jelzéssel. Szign.: HJ (152mm) T:UNC 3072335
31519
461
Numismatik
~1970-1980. "A Volán feladataiban, az ifjúság nevelésében kifejtett munkáért" kétoldalas bronz plakett (86mm) T:AU patina, szennyeződés
3072376
31520
461
Numismatik
~1970-1980. "Szövetkezeti Emlékérem" bronz emlékérem (79mm) T:AU patina
2935718
31521
461
Numismatik
1970. "Békés Megyei Állami Építőipari Vállalat - Békéscsaba" egyoldalas, öntött bronz plakett (61mm) T:XF
2979602
31522
461
Numismatik
~1970. "Fiatal szakemberünknek munkába állása alkalmából - LKM (Lenin Kohászati Művek)" egyoldalas bronz emlékérem, hátlapján műbőr anyaggal (114mm) T:XF 2936230
31523
461
Numismatik
~1970. "Kiváló társadalmi munkáért / Hazafias Népfront Országos Tanácsa" kétoldalas, öntött bronz plakett. Szign.:B.I. (96mm) T:AU 2940033
31524
461
Numismatik
~1970-1980. "Magnezitipari Művek" egyoldalas, öntött bronz plakett (70x132mm) T:AU
3072173
31525
461
Numismatik
1972. "Tungsram - Tisza gépsor" bronz emlékérem fa talapzatra erősítve (érem:97mm, talapzat:~127x181) T:XF 3098360
31526
461
Numismatik
1973. "Gelka - Rádió Televízió Elektro Szervíz" aranyozott plakett műgyantás rátéttel, "Kiváló TV műszerész verseny 1973", dísztokban (72x54mm) T:XF kopott aranyozás
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF