Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 358

Szigeti Magda (1947-) DN "Novotrade Részvénytársaság Budapest" öntött bronz plakett, hátoldalán sorszámozott "14" (~125mm) T:AU
31455.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" aranyozott és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU Adamo SH1
31456.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,56g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU  Adamo SH1
31457.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sződy Szilárd (1878-1939) 1929. "Gárdonyi Géza" egyoldalas bronz plakett márványlapon (plakett 91mm, márványlap 110x132mm) T:AU plaketten kis patina
31458.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szöllőssy Enikő (1939-) DN "Eljövetel" egyoldalas bronz plakett, akasztós fa talpon (108mm) T:AU
31459.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tóth Sándor (1933-2019) 1971. "Szegedi Bartók Ünnepségek 1970-1971" egyoldalas bronz plakett fa alapzaton (80mm, alapzat:167x111mm) T:AU,XF
31460.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tóth Sándor (1933-) 1983. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / II. Rákóczi György" bronz emlékérem (42,5mm) T:VF
31461.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Sándor (1933-2019) 1984. "Sillye Gábor 1817-1894 - A hajdúkerület utolsó főkapitánya / Hajdúkerület főkapitánya" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (2xklf) (43,68g/ 0.835/42,5mm) T:UNC patina
31462.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Szabolcs vezér - Nyíregyháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo NH1
31463.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth Sándor (1933-) 1985. "Vedres István / MTESZ Csongrád Megyei Szervezete MÉE" Ag és bronz emlékérem pár (35,86g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31464.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Szabolcs vezér - Nyíregyháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis ph, patina Adamo NH1
31465.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Bethlen Gábor" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU  Adamo DE9
31466.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF