Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3077973
31455
461
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Szigeti Magda (1947-) DN "Novotrade Részvénytársaság Budapest" öntött bronz plakett, hátoldalán sorszámozott "14" (~125mm) T:AU
3019074
31456
461
Numismatik
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" aranyozott és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU Adamo SH1 3016016
31457
461
Numismatik
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,56g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SH1
2988889
31458
461
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) 1929. "Gárdonyi Géza" egyoldalas bronz plakett márványlapon (plakett 91mm, márványlap 110x132mm) T:AU plaketten kis patina
3090010
31459
461
Numismatik
Szöllőssy Enikő (1939-) DN "Eljövetel" egyoldalas bronz plakett, akasztós fa talpon (108mm) T:AU
3013482
31460
461
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1971. "Szegedi Bartók Ünnepségek 1970-1971" egyoldalas bronz plakett fa alapzaton (80mm, alapzat:167x111mm) T:AU,XF
3089398
31461
461
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1983. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / II. Rákóczi György" bronz emlékérem (42,5mm) T:VF 3055226
31462
461
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1984. "Sillye Gábor 1817-1894 - A hajdúkerület utolsó főkapitánya / Hajdúkerület főkapitánya" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (2xklf) (43,68g/ 0.835/42,5mm) T:UNC patina 3069701
31463
461
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Szabolcs vezér - Nyíregyháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo NH1
3021639
31464
461
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1985. "Vedres István / MTESZ Csongrád Megyei Szervezete MÉE" Ag és bronz emlékérem pár (35,86g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) 3029907
31465
461
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Szabolcs vezér - Nyíregyháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis ph, patina Adamo NH1
3020931
31466
461
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Bethlen Gábor" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo DE9 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF