https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 128
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2937585
31681
461
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva
Das Lot is nicht erreichbar
3053515
31682
461
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1937. "Műegyetemi Athlétikai és Football Club 1897 I." bronz díjérem díszítménnyel, mellszalagon (40mm) T:XF 3098793
31683
461
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1939. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete" kétoldalas bronz díjérem "Arkanzas B.Pest" gyártói jelzéssel, hátoldalán "Tenisz V. 1939." gravírozással (38mm) + 1925. "PKTSE (Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete) 1925. II. " kétoldalas bronz díjérem mellszalagon (40mm) T.XF 3089439
31684
461
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1945-1948. "1945 - Felszabadulási váltó" kétoldalas Zn díjérem, hátoldalán "1948 I." gravírozással nemzetiszín mellszalagon, rajta zománcozott "Munkára kész!" felirattal (15x18mm) T:XF,VF 2968492
31685
461
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1946. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" ezüstözött fém díjérem, hátoldalán "A.T. (asztali tennisz) 1946. I." gravírozással (37mm) T.XF kopott ezüstözés, patina
Das Lot is nicht erreichbar
2938128
31686
461
0
3600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1946-1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" + "MÁVAG 1947" kétoldalas bronz kézilabda sport emlékérem (3xklf) (40mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2968520
31687
461
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1947. "Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Zn díjérem, hátoldalán "Asztali-tenisz 1947. I." gravírozással (37mm) T.XF,VF repedés
Das Lot is nicht erreichbar
2995385
31688
461
0
3200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1947. "Modern Pentatlon 1947" fém sport emlékplakett, zománcozott Kossuth-címeres rátéttel (53x51mm) T:AU kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
2968699
31689
461
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1948. "OSH (Országos Sporthivatal) / Népi Sportjátékok 1948 Augusztus 20" ezüstözött bronz emlékérem (35,5mm) T:AU kopott ezüstözés, patina
Das Lot is nicht erreichbar
3077180
31690
461
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1948. "Népi bajnok" ezüstözött bronz asztaliteniszes díjérem Petőfi Sándort ábrázoló zománcos rátéttel, füllel (35mm) + 1949. "M. M. Sz. Sz. Sporttitkárság Bankcsoport" T:XF zománchiba
Das Lot is nicht erreichbar
2816800
31691
461
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1949. "Jó munkádért - KAOE Sportólói" sport emlékplakett márványlap alapon (138x88mm) T:1-,2 enyhe kopások
Das Lot is nicht erreichbar
2817267
31692
461
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse