https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 128

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Madarassy Walter (1909-1994) 1950. Bronz asztali tenisz díjérem, hátoldalán "CS.B. 1950. ősz" gravírozással (40mm) + Zn asztali tenisz díjplakett "M.K.H.S.E. Centenáris verseny III" gravírozással (68x39mm) T:AU,XF oxidáció
1
31657.

Madarassy Walter (1909-1994) 1950. Bronz asztali tenisz díjérem, hátoldalán "CS.B. 1950. ősz" gravírozással (40mm) + Zn asztali tenisz díjplakett "M.K.H.S.E. Centenáris verseny III" gravírozással (68x39mm) T:AU,XF oxidáció

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Matskássy Gyula (1912-1971) 1946. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" bronz díjérem, hátoldalán "Asztali T. III. 1946" gravírozással (40mm) T:AU
1
31658.

Matskássy Gyula (1912-1971) 1946. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" bronz díjérem, hátoldalán "Asztali T. III. 1946" gravírozással (40mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Matskássy Gyula (1912-1971) 1947. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" bronz díjérem, hátoldalán "Asztali tenisz vegyes páros II. 1947" gravírozással (40mm) T:AU
1
31659.

Matskássy Gyula (1912-1971) 1947. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" bronz díjérem, hátoldalán "Asztali tenisz vegyes páros II. 1947" gravírozással (40mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pincés Puder István (1907- ?) 1933. "Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933" ezüstözött bronz díjplakett, "Kovácsházy-serleg I. 1933" gravírozással, "HP" beütővel és "Hawel Bp" gyártói jelzéssel, eredeti, "Hável Pál Budapest VII. Holló-ucca 15" gyártói tokban (42x57mm) T:AU patina, kis ph.
1
31660.

Pincés Puder István (1907- ?) 1933. "Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933" ezüstözött bronz díjplakett, "Kovácsházy-serleg I. 1933" gravírozással, "HP" beütővel és "Hawel Bp" gyártói jelzéssel, eredeti, "Hável Pál Budapest VII. Holló-ucca 15" gyártói tokban (42x57mm) T:AU patina, kis ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Renner Kálmán (1927-1994) 1965. "Nemzetközi Lovasmérkőzés Sopron" bronz emlékplakett eredeti, kopottas tokban (100x98mm) T:AU
1
31661.

Renner Kálmán (1927-1994) 1965. "Nemzetközi Lovasmérkőzés Sopron" bronz emlékplakett eredeti, kopottas tokban (100x98mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki érem" kétoldalas bronz díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, "Football III. 1937/38" gravírozással (40mm) T:AU
1
31662.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki érem" kétoldalas bronz díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, "Football III. 1937/38" gravírozással (40mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szalmássy István (-) 1947. "Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903." egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, "Női d.c. csapat 1947. II." gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás
1
31663.

Szalmássy István (-) 1947. "Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903." egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, "Női d.c. csapat 1947. II." gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1906. "Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906." kétoldalas, ezüstözött bronz plakett eredeti "Arkanzas Budapest" gyártói tokban (35x55mm) T:AU,XF patina, helyenként kopott ezüstözés, viseltes tok
1
31664.

1906. "Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906." kétoldalas, ezüstözött bronz plakett eredeti "Arkanzas Budapest" gyártói tokban (35x55mm) T:AU,XF patina, helyenként kopott ezüstözés, viseltes tok

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2
1
31665.

~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1920. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" kétoldalas bronz díjérem. A klub ma BKV Előre SC néven ismert. (40mm) T:AU,XF Hungary ~1920. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" plated bronze award medal. The club's name is BKV Előre SC now. (48mm) C:AU,XF
1
31666.

~1920. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" kétoldalas bronz díjérem. A klub ma BKV Előre SC néven ismert. (40mm) T:AU,XF Hungary ~1920. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" plated bronze award medal. The club's name is BKV Előre SC now. (48mm) C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1920. "Magyar Athletikai Szövetség" ezüstözött, zománcozott jelvény T:XF kis zománchiba, patina
1
31667.

~1920. "Magyar Athletikai Szövetség" ezüstözött, zománcozott jelvény T:XF kis zománchiba, patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1925. "Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." ezüstözött bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1925. dec. 29." gravírozással (30mm) T:XF kopott ezüstözés
1
31668.

1925. "Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." ezüstözött bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1925. dec. 29." gravírozással (30mm) T:XF kopott ezüstözés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse