A Magyar Népköztársaság kitüntetései. Összeáll.: Besnyő Károly, Ruda Ilona. Bp., 1966., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, a vászon borítóról a plakett hiányzik.