33514.
Beendet 461. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
8 000 HUF
DN "Vöröskereszt" aranyozott, jelzett Ag jelvény sérült dísztokban (0.935/1,06g) + DN "Vöröskereszt" aranyozott, jelzett Ag jelvény ezüstszínű díszítménnyel, dísztokban (0.925/br.2,21g/) + DN "Vöröskereszt 25" aranyozott, jelzett Ag jelvény aranyozott díszítménnyel, dísztokban (0.925/br.2,26g) T:UNC,AU