Tétel

Katalognummer:

17023.
Beendet 461. Fernauktion
Werbungen

Rufpreis:

1 000 HUF

10

Beschreibung:

1933 Grafikus művezetők évkönyve. 1933. III. évf. Szerk.: Müller Sándor. Bp., 1933, M.M.O.SZ. Grafikus Művezetők Szakosztálya, 1-10,17-48, 57-106 p. Izgalmas, gazdag reklámanyaggal illusztrált. Szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hiányos! (10-17 és 48-57 között hiányzó lapokkal!), két lap kijár (103/104,121/122), a könyv végén két lappal, ami nem a könyvbe illik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt