Tétel

Katalognummer:

13710.
Beendet 461. Fernauktion
Spielzeuge

Rufpreis:

8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD

Beschreibung:

2016 2 darab Mattel barbie, egyik darab ritka nagyméretű, jelzettek, kopással, m: 29 cm és 72 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras