12790.
Beendet 461. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
32 000 HUF
86,72 EUR, 100,00 USD
Csorvássy István (1912-1986): Anya gyermekeivel. Faragott gyökér, jelzett, kis kopással, m: 34,5 cm