1894 Magyar Szalon. Képes havi folyóirat. Főszerk. és kiadó: Fekete József. 1894. ápr. - 1894. szept. (Egybekötve). Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány lap széle sérült, egy-két kijáró lappal.