Tétel

Katalognummer:

12984.
Beendet 461. Fernauktion
Design - Mode

Rufpreis:

18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD

Beschreibung:

Bourjois Paris art deco szépítő szeres doboz, kopott aranyozással, belül réz betéttel, ca 1940 Bakelit, kihúzható fiókokkal 10x6x8 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert