Bourjois Paris art deco szépítő szeres doboz, kopott aranyozással, bel... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Design-Mode~1500012/Bourjois-Paris-art-deco-szepito-szeres-doboz-kopott-aranyozassal-belul-rez-betettel-ca-1940~II3092672
3092672
12984
461
Design - fashion
Rufpreis:
18 000 HUF 48,78 EUR , 56,25 USD
Beschreibung: Bourjois Paris art deco szépítő szeres doboz, kopott aranyozással, belül réz betéttel, ca 1940 Bakelit, kihúzható fiókokkal 10x6x8 cm
: karap_norbert