Budapest 150

Zahl der Lose: 87

Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentháromság tér, Budapest és Lovaskocsi. Ceruza, papír, sarkaiban papírra kasírozva, 21x23,5 és 19,5x26,5 cm
17817.

Rufpreis:
2 400 HUF

17818.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

17819.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

17820.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

17821.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

17822.

Rufpreis:
2 800 HUF

17823.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szilágyi János: Aquincum. Officina képeskönyvek 20. Bp., 1943, Officina. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17824.

Rufpreis:
1 800 HUF

17825.

Rufpreis:
1 200 HUF

Heltai, Franz: Das neue Zentralgaswerk. Der Haupt- und Residenzstadt Budapest. Hrsg. von Dr. - -.Bp., 1910, Druckerei Haupt- und Residenzstadt, 6+89 p.+2 t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen javítással.
17826.

Rufpreis:
3 000 HUF

1973 Budapest. A Főváros folyóirata XI. évf. 1-6., 8-12. szám. Átkötött félvászon-kötésben.
17827.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Dr. Thirring Gusztáv: Budapest környéke. Gyakorlati kalauz kirándulók, turisták és a természet kedvelői részére. Bp., 1900, Magyar Turista-Egyesület Budapesti Osztálya. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban, kopott, sérült borítóval, kissé hullámos lapokkal, helyenként ázásnyomokkal, néhány kijáró lappal.
17828.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF