4 600 HUF
12,47 EUR, 14,38 USD
Dr. Thirring Gusztáv: Budapest környéke. Gyakorlati kalauz kirándulók, turisták és a természet kedvelői részére. Bp., 1900, Magyar Turista-Egyesület Budapesti Osztálya. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban, kopott, sérült borítóval, kissé hullámos lapokkal, helyenként ázásnyomokkal, néhány kijáró lappal.