12468.
Beendet 461. Fernauktion
Antik
9 000 HUF
Thangka, Manjushri ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x63 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, papírszegéllyel megerősítve, feltekerve.