12529.
Beendet 461. Fernauktion
Antik
18 000 HUF
Szecessziós ezüstözött alpakka asztalközép / aufsatz, áttört szélű, trébelt kínálórésszel, tartórészén plasztikus motívumokkal díszítve, alján jelzett: N&W, korának megfelelő állapotban, némi kopottsággal, m: 31 cm, d: 28 cm