10981.
Beendet 461. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vágtató huszárok. Vegyes technika, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 25x32 cm