10916.
Beendet 461. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel:Paris, basilique du Sacré-Coeur (Párizs, Sacré-Coeur). Színes rézkarc, papír, jelzett a karcon, 13×8 cm