Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Kissé foltos. Dekora... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~1500003/Olvashatatlan-jelzessel-Csendelet-Olaj-karton-Kisse-foltos-Dekorativ-uvegezett-fakeretben~II3093315
3093315
10994
461
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 13x18 cm
: nagy_andras