10998.
Beendet 461. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,88 EUR, 87,50 USD
Jelzés nélkül, magyar XIX. sz. vége/XX. sz, eleje: Petőfi feltalálása ulánosok által. Olaj, vászon. Kissé sérült. Fakeretben. 43x53 cm