11046.
Beendet 461. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Jelzés nélkül: Legelő juhok. Tempera, papír. Foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 21,5x29,5 cm