10782.
Beendet 461. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
162,60 EUR, 187,50 USD
Jelkzés nélkül, XIX. sz. festő. Kislány portréja. Olaj, vászon. javított. Dekoratív fakeretben, 53,5x43,5 cm