10893.
Beendet 461. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
65,04 EUR, 75,00 USD
Graber jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, kartonon. Jelzéssel a hátoldalán Dekoratív fakeretben. 60×49 cm