11047.
Beendet 461. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Jelzés nélkül: Alakok. Olaj, karton. Sérült. Dekoratív fakeretben, keret bal alsó sarkában apró sérüléssel. 37x31 cm