Strelisky Lipót (1816-1905) vagy Strelisky Sándor (1851-1922): Pár portréja, 1886. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 51x38 cm. Gyűjtői ritkaság, feltehetően fotó után készült!