Puskás Imre (1933 - ): Tanyán, 1985. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1500002/Puskas-Imre-1933--Tanyan-1985-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-autograf-felirattal-~II3091070
3091070
10535
461
28000
Beschreibung: Puskás Imre (1933 - ): Tanyán, 1985. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 35x70 cm
: nagy_andras