Nagy Lajos (1956-): Vízparti táj, 1983. Akvarell, papír, jelezve jobbr... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1500002/Nagy-Lajos-1956-Vizparti-taj-1983-Akvarell-papir-jelezve-jobbra-lent-Lap-szelen~II3095954
3095954
10523
461
Beschreibung: Nagy Lajos (1956-): Vízparti táj, 1983. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 35x50 cm
: karap_norbert